(050) 176-32-73

(067) 231-92-18

Пн.-Пт. з 10:00 до 17:00

Сб.Нд. - Вихідні

Тепловентилятори

0

1399 грн

ХІТ
0

690 грн

ХІТ
0

549 грн

ХІТ
0

899 грн

ХІТ
0

1099 грн

0

649 грн

0

690 грн

0

999 грн

0

950 грн

ХІТ
0

0

ХІТ
0

ХІТ
0

ХІТ
0

ХІТ
0

Показано з 1 по 15 із 34 (всього 3 сторінок)

Тепловентилятори

Тепловентилятори в інтернет-магазині «Лазєйка»

 

Тепловентилятор - це спеціальне опалювальне пристрій, який працює по конвекційному способу. Це пристрій опалює приміщення завдяки нагрівному пристрою і вентилятору, який пропускає через себе багато повітря. Якщо вам потрібно купити електричний тепловентилятор в Луцьку, Рівному чи Києві, ви можете зробити це в нашому інтернет-магазині прямо зараз. Це пристрій зможе підняти температуру повітря у вашому приміщенні дуже швидко і утримувати її протягом довгого часу. Але, використовувати тепловентилятори Calore або DeLonghi в якості основного джерела опалення не рекомендується.

 

Основною перевагою тепловентиляторів є те, що вони здатні забезпечити примусову циркуляцію повітря в квартирі і нагріти температуру повітря до певної температури. Недорогі тепловентилятори електричні, які прямо зараз можна купити в Україні, відмінно підходять для швидкого підігріву приміщень та утримання тепла. Всі моделі сучасних тепловентиляторів, які ви знайдете в нашому інтернет-магазині абсолютно безшумні і мають спеціальну систему очищення і іонізації повітря.

 

Тепловентилятори бувають:

 

  • Переносні або підлогові;
  • Настільні;
  • Настінні;
  • Стельові;
  • Стаціонарні.

 

Найпопулярнішими вважаються стельові і настінні тепловентилятори, які зазвичай розміщуються над вхідними дверима в магазинах, приватних будинках і квартирах. Таке розташування не дозволяє холодному повітрю потрапити в будинок, так як тепловентилятор створює повітряну теплову стіну.

 

Купити новий тепловентилятор недорого в Луцьку, Києві, Харкові, Житомирі, Миколаєві, Рівному, Ужгороді, Дніпропетровську, Чернігові ви можете в інтернет-магазині «Лазейка». Доставка всій побутовій техніці, яку ви знайдете в нашому каталозі здійснюється по всій території України.

Лідери продажу
Новинка