Праски

ХІТ
0

1239 грн

ХІТ
0

699 грн

ХІТ
0

1399 грн

0

950 грн

0

919 грн

0

717 грн

0

950 грн

0

979 грн

ХІТ
0

1649 грн

0

7999 грн

0

1449 грн

ХІТ
0

999 грн

0

3699 грн

0

2420 грн

0

5350 грн

Показано з 1 по 15 із 96 (всього 7 сторінок)

Праски

Інженери ще не змогли повністю автоматизувати процес прасування. Це означає, що зовнішній вигляд брюк і сорочок залежить від зусиль, які треба докладати для розгладження. Тому перед тим як купити праску в Києві недорого треба знати деякі нюанси. Тому як саме він є головним помічником. Деякі люди читають численні відгуки в інтернеті про цю техніку різних виробників, а деякі ходять по магазинах і слухають поради, які їм дають продавці-консультанти. Все це може допомогти зупинитися на конкретній моделі. Але все-одно, перед тим як здійснити цю покупку треба представляти загальну картину, іншими словами, бути в курсі всіх представлених моделей на ринку, а також їх переваги та вагомі недоліки.

Види прасок

«Радянські» праски перетворилися в історію і зараз нікого не цікавлять. Їх змінили парові моделі і мають парогенератори. Останні є майже «професійними», тому як використовуються в пральнях і ательє, там де є велика кількість речей для прасування. На такі праски ціни набагато вищі, на відміну від парових. Але це не проблема, так як для домашнього використання необхідна саме парова праска. Для подорожей підійде такий же варіант, тільки менш потужний і компактний.

Нюанси вибору

Увага треба звертати, першим ділом, на матеріал підошви. Самий поширений - це нержавіюча сталь, алюміній, а також металокераміка. Перший нагрівається і остигає, в порівнянні з алюмінієм, повільніше. Праски з підошвою з нержавіючої сталі в Києві, Львові, Тернополі, Житомирі відрізняються чималою вагою. Але за показниками міцності він поступається кераміці, але незважаючи на це він досить міцний, його не лякають подряпини, добре чиститься і легко ковзає по поверхні тканини. Сьогодні виробники випускають різні новинки. Серед них хромоване покриття і обробка порошком сапфіра. Це робиться для того, щоб підошви з нержавійки були міцні і ще більш стійкійкі до корозії. Ціни на праски в інтернет-магазині Луцьк, Рівне, Житомир, Ужгород моделей з застосуванням алюмінію нижче, але при цьому ризик пошкодження підошви зростає. Сучасні господині люблять праски з керамічним покриттям. Вони мають легке ковзання, добре чистяться і від металевих деталей не залишаються сліди.

Додаткові функції

Ще вибираючи праску треба враховувати її потужність. Оптимальним варіантом є значення 1600-2000 Вт, для того, щоб не переплачувати за електроенергію. Наявність функції подачі пара (це паровий удар або турбопар) дозволить гладити щільні тканини, або пересушені речі. Можна купити парова праску вертикальну Харків, яка дозволить прасувати одяг на вішалці завдяки відпарювальній функції. А опції регулювання подачі пари і відключення автоматичне також будуть нелишними. Можливість купити праски з металлокерамической підошвою недорого є в будь-якому місті.

Лідери продажу
Новинка