Машинки для стрижки

ХІТ
0

960 грн

0

999 грн

0

630 грн

0

590 грн

0

ХІТ
0

0

0

Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Машинки для стрижки

На відміну жінок, чоловіки не особливо люблять відвідувати перукарні та салони краси. А адже потреба в стрижці волосся у чоловіків виникає набагато частіше, ніж у жінок. Волосся відростає, і зачіска втрачає привабливість. Вартість послуг перукаря росте і всі накладні стає користуватися його послугами. Але вихід є. Досить просто купити електро машинку для стрижки в
Україні. Це позбавить від зайвих витрат і відвідування перукарні. Можна купити машинку для стрижки недорого в Рівне, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Чернігів та інших містах України. Моделі бувають різні і від різних виробників. Досить цікавою є машинка для стрижки волосся Remington купити, яку можна в таких містах як: Хмельницький, Ужгород, Червоноград по відносно низькій ціні. В пошуках найбільш якісної моделі люди довіряють інтернетних відгуками. Але якими б пізнавальними ці відгуки не були, краще мати хоча б невелике уявлення про машинках для стрижки.


За типом роботи мотора машинки діляться на: роторні, акумуляторні, вібраційні. Вібраційні машинки виділяються низькою ціною. Це, мабуть, єдиний плюс. Недоліками є високий рівень вібрації і шуму, мала потужність, а також нетривалий період роботи без підзарядки.

У роторних машинок ці недоліки відсутні. Вони на порядок потужніше і працюють довгий період, при цьому не нагріваючись. Їх недоліком є вага. Маса роторних машинок вище, ніж у акумуляторних і вібраційних. Дані роторні машинки для стрижки купити можуть в основному професіонали з салонів краси, знаючі всі премудрості перукарського мистецтва. Роторні машинки досить дорогі і мають у своєму арсеналі великий вибір змінних ножів. Вони відрізняються високою якістю збірки і довгим терміном служби.

Акумуляторні машинки призначені в основному для окантовки. Вони відносно тихі і невеликої потужності. Працюють як від акумулятора, так і від мережі. На відміну від роторної, акумуляторна перукарня машинка для стрижки набагато простіше у використанні. Цей тип машинок особливо добре підійде для стрижки в домашніх умовах.

При покупці машинки варто також дізнатися з якого матеріалу леза. Добре, якщо вони з нержавіючої сталі. Також треба врахувати частоту руху лез, адже від цього залежить час стрижки. Існує багато різних виробників, проте машинки для стрижки Vitek, Braun, BaByliss користуються найбільшою популярністю. Їх відрізняє надійність і простота в догляді.

Лідери продажу
Новинка