(068) 999-06-26

(066) 358-94-94

Пн.-Пт. з 10:00 до 17:00

Сб.Нд. - Вихідні

Аерогріль

ХІТ
0

5070 грн

ХІТ
0

3350 грн

ХІТ
0

7199 грн

ХІТ
0

4800 грн

0

9999 грн

ХІТ
0

7490 грн

ХІТ
0

2999 грн

0

1690 грн

0

1800 грн

ХІТ
0

5999 грн

0

3660 грн

0

1070 грн

0

5710 грн

0

13999 грн

0

2999 грн

Показано з 1 по 15 із 19 (всього 2 сторінок)

Аерогріль

Первісні люди готували для себе їжу в печерах на багатті. З тих пір пройшло чимало часу і багато чого змінилося у світі кулінарії. Готувати стало набагато простіше, зручніше і швидше. Ви можете сьогодні купити аерогриль в інтернет-магазині і готувати для своєї сім'ї смачні блюда щодня, не витрачаючи багато сил і часу. Теплообмін в цих пристроях здійснюється за рахунок передачі потоку внутрішньої енергії. Завдяки цьому їжа розігрівається і готується рівномірно з усіх боків. Аерогрилі вважаються однією з різновидів вже давно знайомих нами конвекційних печей. Цей прилад являє собою круглу скляну колбу, яка тримається на пластиковій підставці, а також містить у своїй структурі кришки з Теном і вентилятор. Сучасні аерогрилі бувають з механічною і електронною панеллю управління. На ринку побутової техніки ці прилади з'явилися на початку вісім десятих років в Сполучених Штатах, і використовувалися тільки в промислових цілях. Сьогодні купити аерогриль недорого в Києві, Луцьку. Тернополі чи Рівному може кожен житель України.

 

Завдяки сучасному, постійно розвиваючому функціоналу, цей прилад дозволить замінити на вашій кухні не один вид побутової техніки. Аерогрилі можна використовувати для приготування випічки, смаження, стерилізації посуду, в якості сушарки для фруктів, а також для розігріву вже готових страв.

 

Ви можете приготувати їжу в аерогрилі без жиру, завдяки чому збережіть масу корисних поживних речовин в продуктах, і крім того, зможете зробити повсякденну їжу більш дієтичною. Рівномірний розподіл тепла в процесі приготування прогріє їду з усіх боків, без підгоряння. Інтернет-магазин Лазівка ​​пропонує своїм клієнтам купити недорогі аерогрилі в Україні, від таких виробників як: Delfa, Gorenje, Polaris, Saturn і Supra.

 

Ціни на аерогрилі в Україні до волі таки прийнятні, так як ви купуєте кілька кухонних пристроїв відразу в одному екземплярі. Завдяки функції відкладеного старту, ви зможете годувати своїх дітей, чоловіків, і решти членів сім'ї, відразу після приходу з роботи, при цьому нічого не роблячи на кухні. Вам потрібно буде тільки розрахувати час, який знадобиться на приготування страви і його тривалість. Все інше зробить за вас аерогриль.

 

Купити аерогрилі дешево для будинку або в офіс ви можете прямо зараз на нашому сайті. Доставка всіх товарів з нашого інтернет-магазину здійснюється по всій країні протягом трьох робочих днів.

Лідери продажу
Новинка