Ваги кухонні

Ваги кухонні

Щоб страва вийшла смачішою, потрібно розрахувати кількість інгредієнтів з максимальною точністю. Більшість домогосподарок звикло готувати їжу підкидаючи туди інгредієнти «на око». Іноді блюда приготовлені на око виходять ще смачніше, ніж ті, які були продумані з самого початку. Більшість кулінарів звикли дотримуватися пропорції і купити кухонні ваги в Україні таким кухарям, просто необхідно.

 

У нашому інтернет-магазині ви знайдете кухонні електричні і механічні ваги без чаші або з чашею за доступними цінами. Нерідко ваги кухонні для продуктів використовуються для зважування тесту. Завдяки функції обнулення ви зможете додавати інгредієнти до заготівлі з тіста, що дозволить вам строго дотримуватися рецепта. Ви можете купити плоскі кухонні ваги і зважувати ними продукти у власній посудині. Такий пристрій відмінно підійде для зважування габаритних продуктів, які складно помістити в кухонні ваги з чашею.

 

Механічні ваги для кухні працюють за принципом пружини. Коли вага тисне на пружину зверху, вона зсувається і несе за собою зміни в стрілці ваг. Ціна на механічні кухонні ваги в Луцьку, Києві, Харкові, Рівному та інших містах України набагато нижчі ніж на електричні. Крім того, пристрій з механічним принципом роботи не залежить від елементів живлення, але гірше тим, що іноді мають похибки з точністю показників.

 

Електричні кухонні ваги в інтернет-магазині «Лазейка»

 

Електронні кухонні ваги працюють на звичайних батарейках, акумуляторах або від електричної розетки. Ці пристрої можуть гарантувати вам стовідсоткову точність. Кухонні ваги електронні Zelmer, Saturn або Gorenje мають ряд додаткових, корисних функцій, які дозволять вам підрахувати калорійність продуктів, запам'ятати результат зважування і т.д.

У цій категорії немає товарів.