(050) 176-32-73

(067) 231-92-18

Пн.-Пт. з 10:00 до 17:00

Сб.Нд. - Вихідні

Холодильники

0

17590 грн

ХІТ
0

6249 грн

0

10999 грн

0

16390 грн

0

11390 грн

ХІТ
0

14999 грн

ХІТ
0

24999 грн

0

16980 грн

ХІТ
0

7850 грн

0

24199 грн

0

19099 грн

0

15900 грн

ХІТ
0

23699 грн

ХІТ
0

16990 грн

0

23240 грн

Показано з 1 по 15 із 960 (всього 64 сторінок)

Холодильники

Сучасна кухня не може існувати без холодильника. Ефективна техніка для отримання холоду дозволяє нам зберігати продукти харчування свіжими навіть в спекотні літні місяці. Сучасні виробники пропонують холодильні агрегати різних розмірів, кольорів та типів.

Які бувають холодильники

Для того щоб придбати оптимальну модель, варто знати, які холодильники представлені на ринку. В залежності від кількості камер виділяють:

  • Однокамерні. Не передбачають наявності окремої морозильної камери. В одних пристроях вона поєднана з відділенням для охолодження продуктів, в інших — відсутня зовсім. Такі моделі недорого коштують і відрізняються мінімальним енергоспоживанням.
  • Двокамерні. В таких конструкціях, крім стандартного холодильного відділення, присутня автономна морозильна камера з окремими дверцятами, розташована зверху або знизу (іноді розділена на два відсіки). Вважається, що цей тип техніки має найбільший попит дякуючи своїй універсальності.
  • Багатокамерні. Моделі великого об'єму, складаються з трьох або чотирьох відсіків: холодильної, морозильної та «нульової» камер. Останню називають «зоною свіжості». Температура в ній наближається до нуля, а волога підтримується на рівні 50% (при одному відділенні).
  • Side-by-Side. Холодильники преміального класу, виконані у вигляді дводверних шаф. Морозильна та холодильна камера в таких пристроях розміщені вертикально і повністю займають ліву та праву частину конструкції. Така техніка буває різних кольорів, характеризується великим об'ємом і значною шириною, що вимагає наявності вільного простору на кухні. Ціни на агрегати відповідні.

Важливі параметри вибору

Перед тим як купувати холодильник, слід звернути увагу на такі характеристики:

  • Розміри. Визначтеся з місцем на кухні, так щоб до пристрою залишався вільний підхід. Також варто подумати про доставку: подбайте про те, щоб техніку можна було занести в вашу квартиру.
  • Об'єм внутрішніх камер. Для сім'ї з чотирьох чоловік оптимальним вважається об'єм 250-300 літрів. Значення має і співвідношення розмірів морозильного і холодильного відділень.
  • Система розморожування. Буває ручна, автоматична та напівавтоматична.
  • Енергоспоживання. За цим параметром холодильники ділять на економічні (A, B), проміжні (З) і енергозатратні (D,E,G).  Тип залежить від розмірів, кількості компресорів, наявності додаткових функцій. Якщо для вас дуже важливо недорого сплачувати рахунки за електроенергію, рекомендується купити невеликий економічний пристрій.
  • Вартість. Ціни на товари можуть варіюватися в широкому діапазоні. Дорогі агрегати зазвичай більш функціональні. Але щоб придбати підходящий пристрій, не обов'язково обирати товар за найвищою ціною, так можна переплатити за непотрібні вам функції.

В нашому інтернет-магазині можна купити якісні холодильні установки різних розмірів, кольорів і типів: одно- і двокамерні, з ручним чи автоматичним розморожуванням. Ми встановили доступні ціни на всі товари. Окрім того, у нас часто проходять акції, які дозволяють купувати техніку за зниженою вартістю. Доставка здійснюється в усі райони Луцька, Львова, Хмельницького та інших міст України.

Лідери продажу
Новинка