Посудомийні машини

Перша в світі посудомийна машина була придумана жінкою, яка була категорично проти кухонного рабства. Американка Джозефіна Кокрейн ще в далекому 1893 представила людям свій винахід. З того моменту посудомийки стали незамінним помічником для більшості жінок. Ці пристрої можуть не тільки економити гарячу воду і ваш час, але і робити за вас всю брудну роботу, при чому ідеально.

 

Сьогодні кожен може купити недорогу посудомийну машину в інтернет-магазині будь-якому місті, будь це Луцьк, Рівне, Львів, Тернопіль чи Запоріжжі. Однією єдиною проблемою при виборі цього пристрою є, те яку посудомийку вибрати, щоб вона ідеально підходила за ціною, розмірами і по функціоналу. Ви можете запитати у сусіда, якою посудомийною машиною він користується, або почитати відгуки в інтернеті. Але, незважаючи на чужу думку, потрібно ще й зрозуміти яка модель посудомийки підійде саме вам. Вам необхідно скласти власну думку про те, які взагалі бувають посудомийні машини в Україні і чим вони відрізняються.

 

Перед тим як купити посудомийку Bosch або Electrolux в Україні, ви повинні визначитися з тим, яка кількість посуду буде митися щодня в купленому вами пристрої. Якщо у вас маленька сім'я, то вам підійде маленька посудомийна машина на чотири комплекти посуду. Наш інтернет-магазин пропонує великий каталог товарів, в якому ви зможете знайти великі посудомийки за доступними цінами.

 

Що стосується функціональності, то велика кількість різних програм в посудомийках попросту не потрібна, так як користуватися ними ви напевно не будете. Звернути увагу варто на такі речі як: варіанти підключення до води, наявність захисту від проточек, захисту від дітей і розташуванні корзини для посуду.

 

Ціна на посудомийні машини залежить від того, якого виду сушка встановлена ​​в ній. Бюджетні моделі в основному оснащені сушилкою конденсатного типу, яка висушує посуд протягом 2 годин. Дорогі посудомийні машини, які представлені в нашому інтернет-магазині мають функцію активної сушки, тобто сушка посуду в такій машині відбувається за допомогою безперервної циркуляції повітря усередині пристрою. Найдорожчі моделі - це посудомийки з вентилятором для турбосушка.

 

Не важливо на виборі якої моделі ви зупините свій погляд, для мийки посуду вам потрібно буде використовувати спеціальні таблетки або миючі засоби для посудомийних машин. Купити невелику посудомийку Арістон або Сіменс, ви можете прямо зараз в місті Луцьк, Київ, Харків, Дніпропетровськ, так як доставка всієї нашої побутової техніки здійснюється в будь-яке місто України.

У цій категорії немає товарів.