Плити

Виберіть підкатегорію
ХІТ
0

3399 грн

ХІТ
0

2290 грн

ХІТ
0

8899 грн

ХІТ
0

2290 грн

0

2290 грн

0

2229 грн

ХІТ
0

6599 грн

ХІТ
0

790 грн

0

480 грн

0

6590 грн

ХІТ
0

850 грн

ХІТ
0

1280 грн

ХІТ
0

7390 грн

ХІТ
0

848 грн

ХІТ
0

1066 грн

Показано з 1 по 15 із 116 (всього 8 сторінок)

Плити

Кожна господиня мріє про зручну, багатофункціональну, надійну і красиву плиту на кухні. Ідеально, коли така техніка забезпечує комфортне приготування будь-яких страв і при цьому ефектно доповнює інтер'єр кімнати.

Які плити зараз можна купити

В залежності від способу установки виділяють наступні моделі даної техніки:

  • Автономні. Зручні і практичні товари невеликого розміру, які можна легко переносити і транспортувати. Часто бувають настільними, тобто не оснащеними духовкою. Такі прилади недорого коштують і представляють собою суто варильні поверхні з однією, двома або трьома конфорками.
  • Вбудовані. Це варильні поверхні, доповнені духовими шафами, складають єдину композицію з гарнітуром кухні. Духовка може бути пов'язана з плитою або мати незалежне управління.

Зараз можна придбати варильні поверхні, виконані з металу (емальована або нержавіюча сталь) і кераміки. В залежності від конструкції плити і типу нагрівального елемента виділяють:

  • Газові прилади. Забезпечують швидкий і рівномірний нагрів та більш економні в використанні. Вартість таких товарів порівняно невисока. До того ж вони сумісні с різними видами посуду для приготування.
  • Електричні пристрої. Встановлюються в будинках, не підключених до магістрального газопроводу. В експлуатації обходяться дорожче газових аналогів, але не утворюють продукти згоряння і комплектуються зручними духовками з безліччю додаткових функцій, що полегшують процес готування.
  • Комбіновані моделі. Оснащуються і електричними, і газовими конфорками з різних матеріалів. Ціна таких приладів вища, ніж у товарів з одним типом нагрівального елементу. Слід зауважити, що в плитах з електричною варильною поверхнею завжди така ж сама духова шафа, і навпаки.

При виборі плити (як комбінованої, так і класичної) важливе значення мають її розміри. Габарити поверхні та кількість конфорок приладів знаходяться в прямій залежності один від одного. Щоб придбати підходящу модель, обов'язково враховуйте площу кухні та традиції харчування в сім'ї. Стандартний варіант за середньою ціною — пристрій шириною 60 см на 4 конфорки різного розміру і потужності.

Побутова техніка з доставкою

В нашому інтернет-магазині можна купити плити різних видів і розмірів, виконані з кераміки, нержавіючої або емальованої сталі. Крім того, у нас представлені надійні холодильники, духові шафи, сушильні машини та багато інших товарів для обладнання кухні. Ми працюємо на базі власного оптового складу в Луцьку і постійно розширюємо асортимент. Вартість техніки порівняно невисока, адже ми працюємо напряму з постачальниками. Доставка продукції виконується недорого і безпосередньо в день замовлення. Львів, Харків, Хмельницкий, — де б ви не жили, ви отримаєте куплені товари в найкоротші терміни.

Лідери продажу
Новинка