Газові

ХІТ
0

6599 грн

0

6590 грн

ХІТ
0

7390 грн

ХІТ
0

8290 грн

0

7550 грн

0

7390 грн

0

8490 грн

0

15299 грн

0

11499 грн

0

7399 грн

0

8990 грн

0

13799 грн

0

17999 грн

0

7390 грн

0

12999 грн

Показано з 1 по 15 із 22 (всього 2 сторінок)

Газові

Щоб приготування їжі проходило легко і швидше, до питання вибору кухонної техніки слід підходити з особливою ретельністю. Незамінним помічником в цій справі буде кухонна плита. Вона завжди допоможе приготувати будь-яку страву: зварити суп, спекти смачний пиріг або приготувати апетитний плов. Однак щоб плита була дійсно помічницею - її потрібно правильно вибрати.

 

Сучасний ринок кухонних побутової техніки пропонує покупцям величезну кількість моделей електричних і газових плит в різному дизайні і комплектації. Якщо до вашого будинку підведено газопровід, то природно, потрібно вибирати газову плиту. Практика показує, що цей варіант кухонної побутової техніки є економніше, ніж електроплити.

 

Звичайно, хочеться купити дешеву газову плиту Gefest або Luxell, але при цьому, щоб вона сучасно виглядала і володіла усіма важливими саме для вас характеристиками. Тому варто уважно вивчити асортимент пропонованих плит і визначити для себе ціновий діапазон і пріоритетні якості. Тоді такий зразок кухонної техніки, як газова плита дешево купити вдасться.

 

Звичайно, в пошуку підходящої моделі плити можна кілька годин носитися по магазинах. Але, зручніше вибирати плити газові в інтернет-магазині Луцьк, Рівне, Ужгород, Миколаїв та інших частинах нашої неосяжної країни. Зазвичай покупка товару в віртуальному магазині виявляється дешевше, та й вибирати в цьому випадку набагато зручніше. Тому купити газову плиту недорого в Україні цілком реально.

 

Газові плити можуть мати дві або чотири конфорки. Існують і комбіновані моделі, коли за відсутності газу можна готувати на електриці. Крім стаціонарних моделей випускають і компактні екземпляри, які можна переносити. Колір поверхні також може бути різним, від чорно-білої класики до яскравих кольорів.

 

Відразу варто також визначитися, чи потрібна вам духовка. Варто відзначити, що є можливість купити газову плиту з електродуховкою або духовою шафою, працюючому на газі. Подумайте і про бажаних обсягах духовки. Цей параметр може значно відрізнятися. Купити газову плиту в кіровограді або будь-якому іншому місті можна і з додатковими можливостями духовки: грилем, температурним датчиком, підсвічуванням, кількістю режимів.

 

Як видно, питання, де купити дешеву газову плиту, не так вже складний. Досить відвідати кілька спеціалізованих магазинів і приділити увагу інтернет-сайтам, які продають побутову техніку.

Лідери продажу
Новинка