Пральні машини

Пральні машини

В наш час складно уявити своє життя без пральної машини. Ці побутові прилади для прання текстильних виробів значно спрощують наведення чистоти і порядку. Такі товари з'явилися більш ніж сто п'ятдесят років тому, а зараз стали невід'ємним атрибутом кожного житла.

Пральні машини: види і особливості

Така техніка буває автоматичною і напівавтоматичною. Залежно від способу завантаження вона ділиться на наступні моделі:

  • Горизонтальні. Пральні машини з фронтальним завантаженням білизни (через передню панель приладу). Характеризуються високою місткістю, можуть вбудовуватися в меблі. Широкий асортимент таких моделей дозволяє придбати прилад, що ідеально підходитиме за співвідношенням ціни, якості і основних характеристик.
  • Вертикальні. Такі пристрої передбачають завантаження білизни через верхню панель. Вони компактні, що дозволяє виконати монтаж навіть в маленьких приміщеннях. Зручно, що є можливість відкрити люк і дістати або додати щось навіть посеред процесу прання.

Важливі характеристики пральних машин

Щоб купити оптимальну модель, слід звертати увагу на наступні параметри:

  • Розмір. Вертикальні моделі, як правило, невеликі по ширині (близько 40 см), але їх місткість трохи менша, ніж у товарів з фронтальним типом завантаження, а ціна при цьому вища.
  • Клас прання та віджимання. Товари з найкращими показниками мають маркування A, B, з середніми — C, D, E, з низькими — F, G.
  • Клас енергоспоживання. A, B, C — економний варіант; D — проміжний; E, F, G — високозатратний.
  • Обсяг барабана. Визначає, скільки білизни можна випрати за один раз. Місткість більшості приладів становить 4-5 кг. Для великих сімей випускають техніку, розраховану на 7 кг.
  • Швидкість віджимання. Може варіюватися від 400 до 1800 об/хв.
  • Матеріал бака. Це можуть бути високоміцні сплави або композитні і полімерні матеріали. Останні недорого коштують, але майже не поступаються характеристиками міцності металевим виробам.
  • Потужність і швидкість роботи. Параметри, що напряму пов'язані з класом енергоспоживання.
  • Наявність додаткових опцій, наприклад, режиму сушіння. Значно впливає на вартість товарів. Якщо ви плануєте часто користуватися функцією сушіння, слід віддати перевагу приладам з великою швидкістю віджимання (близько 1200 обертів на хвилину).

Виробники обов'язково закладають у сучасні пральні машини декілька базових програм для догляду за конкретними типами тканини: синтетики, вовни, бавовни, делікатного текстилю. Серед режимів слід виділити попереднє, інтенсивне, швидке, ручне, щоденне і економічне прання, додаткове полоскання, дренаж, контроль піноутворення.

Покупка техніки в Lazeika: якісно, недорого, з доставкою

Хочете придбати побутові прилади за прийнятною вартістю? Ознайомтеся з нашим асортиментом. Тут ви знайдете різні види холодильників, пральні машини з вертикальним і фронтальним завантаженням та різними класами прання, духові шафи та багато інших товарів. Обирайте надійну техніку в каталозі та замовляйте з доставкою до Луцька, Одеси, Львова, Хмельницького чи інших міст України. Зверніть увагу, що у нас можна купити також аксесуари для догляду за різними приладами.

У цій категорії немає товарів.