Вмонтована техніка

Виберіть підкатегорію
ХІТ
0

3790 грн

ХІТ
0

14070 грн

ХІТ
0

7763 грн

ХІТ
0

9150 грн

0

3490 грн

ХІТ
0

12390 грн

0

24199 грн

0

13970 грн

0

7399 грн

ХІТ
0

19970 грн

0

9190 грн

ХІТ
0

8412 грн

ХІТ
0

6990 грн

ХІТ
0

13230 грн

0

7499 грн

Показано з 1 по 15 із 894 (всього 60 сторінок)

Планування кухонного інтер'єру потребує не тільки врахування площі і технічних особливостей приміщення, але і загальної стилістичної картини. Для створення затишку і раціональної організації простору оптимальним вважається використання вбудованої техніки. Такі побутові пристрої дозволяють зробити максимально комфортною навіть маленьку кухню. Крім того, вони створюють можливості для цікавих дизайнерських рішень.

Переваги і недоліки вбудованої техніки

Такі пристрої мають безліч плюсів. Товари рекомендують купити, якщо для вас важливе значення мають:

  • Нейтральний зовнішній вигляд. Оскільки дані побутові прилади не мають зовнішніх декоративних бічних і задніх панелей, то підійдуть до будь-якого дизайну: від стриманого мінімалізму до еклектики.
  • Раціональне використання простору. Вбудована техніка гарно впишеться в інтер'єр кухні-студії або в приміщення маленького розміру. Елементи таких пристроїв можуть розміщуватися різними, навіть нестандартними, способами.
  • Проста у догляді. Вбудовані побутові прилади не мають стиків і щілин, тому їх нескладно мити. Оскільки відкритою залишається, як правило, лише одна поверхня, вам не доведеться з усіх сторін відчищати піч або годинами мити холодильник зовні.

Мінусами вбудованих приладів можна назвати складний доступ в разі необхідності ремонту та відсутність мобільності. Якщо стандартні пральні та посудомийні машини, мікрохвильові печі та плити можна рухати хоч кожного дня, змінити конфігурацію і розстановку вбудованої техніки набагато складніше. Крім того, вартість таких побутових приладів вище, ніж ціна на звичайні прибори. Це пов'язано, зокрема, з їх надійністю та відмінними технічними характеристиками.

Найкорисніша вбудована техніка на кухні

Популярністю користуються наступні види приладів:

Якщо розміри кухні дозволяють, варто встановити посудомийну машину. Це особливо актуально, якщо за столом кожного дня збирається не менше трьох-чотирьох чоловік. Також в міських квартирах розповсюджене рішення — встановити на кухні пральну машину. Вмонтовувані моделі ідеально підходять для таких випадків. Для спортсменів не лишнім буде придбати пароварку, а для кавоманів — машину для еспресо і лате, що не займатимуть багато місця.

Lazeika: якісна техніка за доступними цінами

Хочете створити неповторний сучасний дизайн кухні? Звертайтеся в нашу компанію. У нас можна недорого купити довговічні товари від надійних виробників. Ми пропонуємо варильні поверхні, холодильники, духові шафи та багато інших приладів за прийнятною вартістю та з доставкою в будь-яке місто України. Київ, Луцьк, Львів, Одеса, Хмельницький — де б ви не жили, ми оперативно доставимо все, що ви придбаєте. Оформляйте замовлення на сайті Lazeika, щоб недорого отримати по-справжньому якісні товари з доставкою.

Лідери продажу
Новинка