(050) 176-32-73

(067) 231-92-18

Пн.-Пт. з 10:00 до 17:00

Сб.Нд. - Вихідні

Витяжки

ХІТ
0

15180 грн

ХІТ
0

4970 грн

0

4770 грн

ХІТ
0

19970 грн

0

7700 грн

ХІТ
0

9320 грн

0

7499 грн

0

4290 грн

0

7399 грн

0

7499 грн

0

4520 грн

0

17190 грн

ХІТ
0

5499 грн

ХІТ
0

7462 грн

0

6599 грн

Показано з 1 по 15 із 1662 (всього 111 сторінок)

Витяжки

Під час готування повітря на кухні забруднюється паром, продуктами горіння, мікроскопічними частками їжі і т. д. Для того щоб такі елементи не накопичувалися в приміщенні і не осідали на стінах, рекомендується придбати витяжку і встановити її над плитою. Такий прилад дозволить очистити повітря, усунути неприємні запахи, вберегти стіни від жиру і кіптяви. Якщо кухня не відокремлена від іншої частини квартири дверима, монтаж витяжки стає ще більш актуальним.

Які витяжки можна зараз купити

На сучасному ринку представлений широкий вибір приладів, різних за ціною, набором функцій, формою і кольором. За принципом роботи виділяють два типи витяжок:

  • Проточні. Забезпечують відведення відпрацьованого повітря за межі будинку через вентиляційну трубу. Такі моделі ефективні, але мають недолік у вигляді гофорованої труби, яку складно відмивати від забруднень. Проблема вирішується використанням вбудованих типів такої техніки.
  • Рециркуляційні. Фільтрують повітря і повертають його назад у приміщення. Такі товари часто купують власники квартир у багатоповерхових будинках, де не завжди є можливість прямого відведення у вентиляційну шахту. Рециркуляційна техніка естетично виглядає, але її продуктивність нижча, ніж у проточних приладів.

Витяжне обладнання відрізняється одне від одного не лише розмірами і кольорами, але і варіантами розташування і зовнішнім оформленням. Виділяють такі типи товарів:

  • класичні підвісні (встановлюються під кухонними шафами безпосередньо над плитою та відповідають останній по ширині);
  • кутові (розраховані на монтаж в кутку приміщення, мають відповідну форму);
  • острівні (використовуються, якщо плита стоїть в центрі кімнати, кріпляться до стелі і не контактують з іншими елементами кухні);
  • вбудовані (монтуються у підвісний ящик, розташований над плитою, часто мають додаткову висувну панель, що збільшує ширину прибору);
  • купольні (виконані в вигляді купола, мають довгий вертикальний канал відведення).

Існують також різні типи витяжної техніки в залежності від наступних параметрів:

  • Продуктивність.Показує об'єм повітряної маси, що прокачується через витяжку за певний час. Розрахувавши площу своєї кухні, висоту стелі в приміщенні, частоту приготування їжі, можна визначитися з тим, який показник продуктивності буде оптимальний. Параметр напряму впливає на вартість приладу.
  • Гучність роботи. Може варіюватися приблизно від 30 до 130 децибел,залежить від якості мотора, конструкції фільтрів.
  • Розмір. Для плити шириною 60 см потрібен витяжний прилад шириною 60 або більше см, інакше повітря не буде якісно очищатися.

Lazeika: як вигідно придбати техніку

В нашому інтернет-магазині можна недорого купити різні типи витяжок, варильних поверхонь, пральних машин, холодильників та інших товарів. Ми пропонуємо класичні та вбудовані моделі різних розмірів і кольорів. Наші клієнти отримують ряд переваг: прийнятні ціни на продукцію, можливість обрати спосіб оплати, оперативну доставку. Ми недорого транспортуємо товари до Луцьку, Києва, Львова, Одеси, Хмельницкого та будь-якого іншого міста України. Доставка здійснюється перевізниками NovaPoshta, InTime, Delivery, Meest Express. Вартість розраховується за тарифами перевізників.

Лідери продажу
Новинка