(097) 383-94-94 (073) 343-94-94
(067) 387-94-94 (066) 358-94-94

Варочні поверхні

Виберіть підкатегорію
ХІТ
0

2177 грн

0

3829 грн

0

3540 грн

ХІТ
0

7610 грн

0

4089 грн

0

3499 грн

0

9000 грн

ХІТ
0

4010 грн

ХІТ
0

2429 грн

0

11299 грн

0

3499 грн

0

3649 грн

0

6799 грн

0

6049 грн

ХІТ
0

6040 грн

Показано з 1 по 15 із 267 (всього 18 сторінок)

Варочні поверхні

Варильна поверхня — це верхня частина плити, не поєднана з духовою шафою. Такий прилад монтується в стільницю, дякуючи чому займає мінімум місця і добре вписується в будь-який інтер'єр. Важливим етапом тривалої, безпечної та зручної експлуатації такої техніки являється її монтування. Правильне розташування та професійна установка з урахуванням типу варильної поверхні грають визначальну роль в комфортності її майбутнього використання.

Різновиди варильних поверхонь

Таке обладнання відрізняється видами енергоносіїв та нагрівальних елементів, типами покриття, розмірами, кількістю конфорок, вартістю і т. д. За типом живлення виділяють три види приладів:

  • Газові. Підходять для будинків з газопроводом та для тих, де купують скраплений газ у балонах. Головна перевага газових пристроїв — їх економічність: газ коштує дешевше, ніж електроенергія. Такі поверхні комплектуються конфорками з металу, нержавіючої сталі або кераміки.
  • Електричні. Стильні плити, що працюють від трифазної електричної мережі, відрізняються різноманітністю дизайну. Бувають сталеві з чавунними конфорками, індукційні та склокерамічні зі стрічковим або спіральним нагріванням.  
  • Комбіновані. Комплектуються і газовими, і електричними конфорками в різних комбінаціях. Ідеально підходять для жилих будівель, де газ подається не стабільно. Також можна придбати моделі «газ під склом», в яких газові пальники приховані під склокерамікою.

В залежності від матеріалу покриття, варильні поверхні бувають емальовані, склокерамічні, виконані з нержавіючої сталі. Останні дуже практичні. Їх панелі легко чистяться і характеризуються стійкістю до механічних пошкоджень. Емальована техніка в свою чергу відрізняється гігієнічністю і зручністю у застосуванні, недорого коштує і проста у догляді. Обладнання зі склокераміки зручні і красиві. Їх унікальна особливість — можливість рівномірно і швидко передавати тепло в робочу зону. Прилади з покриттям з такого матеріалу представлені в широкому асортименті, можуть мати індукційні, галогенні або інші нагрівальні елементи.

Варильні поверхні в Lazeika: висока якість, низькі ціни, оперативна доставка

Хочете недорого та швидко купувати техніку від надійних виробників? З нами це можливо. Ми пропонуємо великий вибір мікрохвильових печей, витяжок, а також вбудованих плит з панелями зі сталі, склокераміки та інших матеріалів. В залежності від того, наскільки велика у вас родина та як часто ви готуєте, можна придбати прилади з різною кількістю і розташуванням конфорок. При виборі зверніть увагу на тип нагрівального елементу (індукційний, Hi-Light) та наявність додаткових функцій, зокрема, «Розпізнавання наявності посуду», «Автовідключення», «Індикатор залишкового тепла». Такі опції підвищують вартість товарів, але при цьому істотно спрощують їх експлуатацію. Матеріал виготовлення панелей підбирайте з урахуванням своїх можливостей з прибирання, адже деякі з них потребують ретельного догляду. Замовляйте техніку в нашому інтернет-магазині вже сьогодні та оцініть переваги доступних цін і відмінного сервісу. Доставка товарів здійснюється по всій Україні: Львів, Луцьк, Киів, Харків, Хмельницький і т. д.

Лідери продажу
Новинка