Посудомийні машини

0

10990 грн

0

13990 грн

ХІТ
0

19490 грн

0

19390 грн

0

18799 грн

0

17490 грн

0

25299 грн

0

11200 грн

0

21299 грн

ХІТ
0

0

0

0

0

0

Показано з 1 по 15 із 35 (всього 3 сторінок)

Посудомийні машини

Посудомийні машини — прилади, здатні врятувати від рутинної роботи і назавжди вирішити суперечки, чия черга мити посуд. Така техніка порівняно недорого коштує, і при цьому істотно полегшує життя господині, заощаджує час і ресурси. Посудомийки використовують в чотири рази менше води, ніж потрібно при ручному митті тарілок. До того ж ці прилади забезпечують високу гігієнічність очистки, адже процесс відбувається при високій температурі. При цьому шкіра ваших рук не страждає від впливу гарячої води і миючих засобів.

Як вибрати посудомийну машину

Для того щоб купити функціональну техніку, якою буде зручно користуватися, слід звертати увагу на наступні параметри:

  • Габарити. Бувають повнорозмірні, вузькі і компактні моделі.
  • Спосіб установки. Випускають вбудовані та окремо стоячі посудомийки. Перші приховуються за фасадом кухонного гарнітуру, другі можуть бути встановлюватися в будь-якому місці. Деякі виробники пропонують частково вбудовану техніку, яка складає єдину композицію з фасадом і має відкриту панель управління.
  • Місткість. Одні прилади розраховані на 12-14 комплектів посуду, інші — лише на 6-8. Для малогабаритних приміщень краще обирати невеликі моделі, а при наявності площі можна віддати перевагу і більш містким.

Товари оснащуються різними програмами мийки. Їх кількість залежить від ціни приладу і може варіюватися від п'яти до десяти. Основна різниця заключається в температурних режимах та тривалості процесу. Стандартний цикл роботи посудомийної машини включає в себе наступні етапи: попереднє ополіскування, власне мийку, ополіскування і сушку.  На етапі замочування миючий засіб не застосовується. Мийка може бути нормальною, інтенсивною, швидкою, делікатною, і обирається в залежності від типу посуду і рівня його забрудненості. Існує також декілька варіантів сушки, зокрема, конденсаційна чи турбо. Цей параметр впливає на ефективність і, як наслідок, вартість обладнання.

Додаткові функції посудомийок

Зараз можна придбати прилади, оснащені спеціальними опціями, спрощуючими користування. Так, багато товарів мають дисплеї для установки параметрів, функції відкладеного старту і регулювання положення кошика для посуду. Випускають посудомийні машини зі світловою індикацією, індикаторами кількості солі та ополіскувача, датчиками завантаження, сенсорами чистоти води, блокуванням з метою захисту від дітей і т. д.

Lazeika: якісна техніка за лояльними цінами

Наш інтернет-магазин пропонує великий вибір сертифікованих товарів для обладнання кухонь і ванних кімнат. У нас можна недорого придбати різноманітні види вбудованої техніки: духові шафи, посудомийні машини різної місткості, електричні та газові варильні поверхні, пральні машини та багато іншого. Для того щоб купити продукцію, достатньо залишити заявку на сайті. Оплата за товари може здійснюватися зручним для вас способом: на картку, наложеним платежем, готівкою кур'єру. Доставка здійснюється на території Луцька, Києва, Львова, Хмельницкого та в інших містах України. Вартість транспортування розраховується згідно тарифам перевізника. Замовляйте посудомийки з доставкою вже сьогодні, та позбавте себе від рутини.

Лідери продажу
Новинка