Електрочайники

ХІТ
0

940 грн

ХІТ
0

1000 грн

ХІТ
0

1010 грн

ХІТ
0

1000 грн

ХІТ
0

1000 грн

ХІТ
0

1010 грн

ХІТ
0

740 грн

0

868 грн

ХІТ
0

545 грн

ХІТ
0

1120 грн

0

3199 грн

0

3999 грн

0

599 грн

0

2799 грн

0

1799 грн

Показано з 1 по 15 із 129 (всього 9 сторінок)

Електрочайники

Електрочайники вже давно повсюдно перейшли в розряд предметів першої необхідності. Зараз майже ніхто не користується звичайними чайниками. Кожна людина, що вміє цінувати свій час і комфорт в побуті, вважає за необхідне купити електрочайник недорого в Україні. Таке, на перший погляд просте, пристрій дозволяє дуже швидко закип'ятити воду без зайвих затрат часу на очікування. Сьогодні на ринку представлена ​​велика різноманітність моделей, поєтому ви без проблем знайдете електрочайник дешево і зможете його купити в будь-якому інтернет-магазині.

 

Все електрочайники умовно ділять на три групи. До однієї відносяться електрочайники з відкритим нагріваючим елементом, до другої належать вироби з закритим елементом і треті - чайники-термоси. У пристроях, що належать до першого типу, відкриваючи кришку, можна побачити спіраль з нержавіючої, хромованою або «позолоченою» з напиленням з нітриду титану стали. До недоліків таких приладів для кип'ятіння можна віднести проблемне очищення елемента від накипу і уповільнений процес закипання.

 

Багато споживачів воліють купити електрочайник в Луцьку, де нагрівальний елемент з нержавіючої сталі закритий металевою пластиною. У таких виробів продовжується термін експлуатації завдяки тому, що елемент не контактує безпосередньо з водою. Мити їх досить легко і вода в них закипає швидко. Але працюють вони шумно порівняно з чайниками з відкритим елементом. Недавно у продажу з'явилися чайники-термоси - Термопоти. Після закипання висока температура підтримується в них завдяки термостійким матеріалами, застосовуваним для виготовлення корпусу, до відключення його від мережі. Дуже зручно купити новий електрочайник для офісу і пити чай з колегами по роботі щодня.

 

Вибираючи новий недорогий електрочайник в інтернет-магазині, в першу чергу, враховують якість, обсяг і потужність нагрівального елемента. Відповідно чайнику великого обсягу потрібна велика потужність. А в чайнику з невеликим об'ємом вода швидко закипить і при невеликої потужності елемента. У закритих нагрівальних елементів потужність вище. Це потрібно враховувати для обліку експлуатаційної навантаження електромережі, особливо коли в будинку стара проводка.

 

Ціни на електрочайники Saturn залежать від матеріалу, з якого виготовляють корпус і наявності додаткових опцій (автоматичне відключення при закипання, блокування включення при відсутності води, підсвічування, температурного індикатора, дисплея, терморегулятора та інші). Недорогі електрочайники в інтернет-магазині з корпусом з пластика ставляться до найпопулярнішим і бюджетним варіантам. Скляний, металевий або керамічний чайник має більш презентабельний вигляд, і коштують дорожче. Ви можете визначитися з покупкою, вибрати і купити електрочайник в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Чернігові відповідно до можливостей і побажаннями, можна познайомившись з відгуками покупців на сайті.

Лідери продажу
Новинка