Змішувачі

Змішувачі

Змішувачі спеціальні механізми для змішування холодної і гарячої води, і створення таким чином її оптимальної температури. Ці прилади стали обов'язковими атрибутами кухонь та ванних кімнат. Вони встановлюються в раковинах, душових кабінах, мийках, ванних, біде і т. д. Таке обладнання буває різних видів, форм і розмірів. Для того щоб придбати зручний у використанні товар, необхідно в першу чергу звертати увагу на матеріал та функціональні властивості пристроїв.

Які бувають змішувачі

В залежності від конструкції та принципу роботи виділяють три основних типи приладів:

  • Двовентильні. З двома вентилями: один призначений для холодної води, інший для гарячої.
  • Одноважільні. За подачу води відповідає один важіль, повертаючи який можна регулювати температуру і силу тиску струменя.
  • Безконтактні. Оснащені інфрачервоними датчиками, що реагують на наближення до них руки. Такі прилади встановлюють, як правило, в мийках.

Також зараз можна купити термостатичні товари, оснащені спеціальним регулятором, що дозволяє рідині нагріватися до певного значення і залишатися заданої температури. Ціна на них вища, ніж на класичні моделі.

В залежності від матеріалу корпусу виділяють наступні моделі одноважільних, двовентильних та безконтактних приладів:

  • Пластикові. Недорого коштують, мало важать, не бояться корозії та прості у догляді. На таких змішувачах майже не видно плям від води та солей. Їх міцність і термін використання не обов’язково нижче, ніж у металу, але поверхня легко дряпається.
  • Керамічні. Практичні довговічні вироби, що легко миються і відрізняються стійкістю до подряпин. Такі товари характеризуються високою вартістю, та при цьому довго служать і стильно виглядають.
  • Сталеві. Поширені моделі за доступною ціною, вважаються найбільш міцними і довговічними. Їх недолік в тому, що вони можуть вступати в реакцію з жорсткою водою.
  • З латуні. Часто мають хромове або нікелеве напилення для більшої стійкості до корозії, гігієнічності та оригінального вигляду. Латунь забезпечує виробам по-справжньому довголітню експлуатацію.

Змішувачі можуть призначатися для монтажу в раковину чи мийку, або, наприклад, бути орієнтованими лише на душову кабіну. В останньому випадку відсутній перемикач з душа на ванну. Моделі для кухні, як правило, мають довгий і високий вилив, так як вони повинні забезпечувати можливість використання всієї площі миття. Для ванни часто купують вбудовувані прилади. Всі їх технічні елементи приховують в спеціальній ніші в стіні.

Змішувачі з доставкою на сайті Lazeika

В нашому інтернет-магазині можна недорого придбати двовентильні та одноважільні змішувачі від надійних виробників. Ми пропонуємо товари із різних матеріалів (сталі, пластику, кераміки, латуні), призначені для раковин на кухні, для душових кабін, для ванн і т. д. У нас можна підібрати обладнання під будь-який стиль інтер'єру. При цьому вартість продукції, представленої у нас, порівняно невисока, адже ми працюємо напряму з постачальниками. Замовляйте товари з доставкою — ми транспортуємо покупки до Львова, Луцька, Києва, Хмельницького та в будь-які інші міста України.

У цій категорії немає товарів.