Пральна машина

ХІТ
0

13590 грн

ХІТ
0

9990 грн

0

11299 грн

0

8997 грн

ХІТ
0

9499 грн

ХІТ
0

15390 грн

0

15999 грн

0

17577 грн

0

16799 грн

0

17399 грн

0

10850 грн

0

7999 грн

0

13590 грн

0

12790 грн

0

14199 грн

Показано з 1 по 15 із 112 (всього 8 сторінок)

Пральна машина

Якщо прання є одним з домашніх занять, яке ви не любите, то, ймовірно, у вашому будинку не вистачає одного з найбільш необхідних агрегатів - пральної машини! Завдяки цьому пристрою безліч домогосподарок і холостяків можуть дозволити собі заощадити купу вільного часу. На щастя, пральні машинки можна купити сьогодні в інтернет-магазині не залишаючи робочого місця і не встаючи зі зручного дивана.

Прогрес зайшов настільки далеко, що ви можете вибрати відповідну модель і купити недорогу пралку в Луцьку, Ковелі, Рівному чи Києві через інтернет - її легко можна відшукати в розділі "Пральні машини" на сайті lazeika.ua.

У нашому каталозі представлено широкий асортимент пральних машин від відомих виробників, таких як Samsung, Whirlpool, Haier, Bosch, LG, Hansa, Electrolux, Panasonic, Zanussi, Vimar, Ariston, Siemens, Gorenje, які міцно зайняли нішу в сфері побутової техніки завдяки високим показниками якості та надійності. У нас є пральні машини з вертикальним завантаженням та з фронтальним завантаженням, автоматичні і напівавтоматичні моделі - все, щоб ви могли вибрати агрегат відповідно до ваших потреб і стилістичними уподобаннями.

Пралки оснащені усіма або більшістю корисних функцій, таких як кількість циклів прання, електронне керування, контроль піноутворення, параметри швидкості, блокування від дітей та навіть сушіння одягу та іншими.

 

Перш ніж вибирати пральну машину, вам потрібно визначиться з її типом і габаритами.

 

Які бувають пральні машинки:

 

  • Автоматичні;
  • Напівавтоматичні;
  • З вертикальним завантаженням;
  • З горизонтальним завантаженням;

 

За функціональністю пралки дуже сильно відрізняються режимами прань і сушок білизни. Перед тим, як купити недорогу пральну машинку в Україні потрібно визначиться з кількістю місця, яке вона буде займати у вас. Якщо місця дуже мало, то вам підійдуть пральні машинки з вертикальним завантаженням. Якщо ви живете один, то пралки на 4 кг вам буде більш ніж достатньо.

 

Варто відзначити, що дорогі і недорогі пральні машинки в Україні відрізняються за кількістю енергоспоживання. Завдяки спеціальній позначці, яка розміщена на пристрої ви зможете зрозуміти відразу три речі - якість прання, клас віджиму і кількість енергоспоживання. Якщо пристрій позначено буквами А і В, то це кращі за якістю пральні машинки і найбільш економічні. С, D, Е - середні показники якості. F і G - найнижчі. У нас ви можете купити пральні машини від AEG, Ariston, Bosch, Electrolux, Siemens, Whirlpool, Zanussi з доставкою в Луцьк, Рівне, Львів, Дніпропетровськ, Ужгород, Суми.

 

Обов'язково визначтеся з тим, чи потрібна у вашій майбутній пральній машинці функція сушки. Звичайно ж, це позбавить вас від зайвих вивішування білизни на балкон, але з іншого боку, всі сучасні пральки мають досить сильним віджиманням, після якого ви будете виймати з неї тож злегка вологу білизну.

 

Велика кількість програм прання білизни в артилерії пральної машини, ще не є значним показником, так як важливо якість цих програм. Вибираючи моделі з мінімальною кількістю програм для прання, але при цьому необхідних, ви можете заощадити на покупці.

 

Інтернет-магазин «Лазейка» пропонує своїм клієнтам великий асортимент різних моделей пралок. У нас ви можете купити нову пральну машину дешево в Україні, з гарантією якості і довгим терміном служби.

Лідери продажу
Новинка