(068) 999-06-26

(066) 358-94-94

Пн.-Пт. з 10:00 до 17:00

Сб.Нд. - Вихідні

Все про холодильник. Історія, види, системи і т.д.

Холодильник – незамінна річ у житті кожної родини.


   Холодильник у житті людей з’явився 8 серпня 1899 року в                                       м. Мінесота  (США). Цей прилад був запатентований його винахідником Альбертом Маршалом. Одними із перших винайшли холодильник китайці. Їх холодильники були виготовлені з бронзи та міді, з зовнішнього та внутрішнього резервуарів, між якими закладали лід. Потім, китайці почали виготовляти холодильники з дерева. Не можна конкретно сказати, чи ці винаходи були зручними та дієвими, але саме так розпочиналася історія цього виду побутової техніки.


  У 1926 році один данський інженер Стриндруп створив безшумний холодильник, який швидко став популярним в Америці. Однак, коштував такий пристрій, як два автомобілі марки «Форд». Тому, його і називали «фабрикою холоду».


   З часом й інші інженери підхопили ідею розробки та виготовлення холодильників. І вже за декілька десятків років ми маємо шалений вибір цього пристрою на будь-який смак та гаманець. На сьогоднішній день, життя без холодильника просто неможливе. Цей пристрій допомагає нам зберігати наші продукти та страви у свіжому вигляді протягом певного часу. Безумовно, це його найбільша перевага.


   Завітавши в ма?


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре