Вибираємо надійний фен.

Відразу розпочнемо з розкриття дівочих таємниць. Фен - пристрій, котрим представниці прекрасної статі користуються чи не щодня, але насправді, мало хто знає як саме його обирати. А все тому, що дуже часто ця техніка приходить до нас як подарунок (підказка для чоловіків, якщо думаєте над таким питанням). Отож, процес вибору буде не такий вже легкий, не дарма ж існує таке розмаїття моделей, різних за ціною, функціоналу та комплектації.

Розберімося де саме і як часто будете ним користуватися. Якщо це дорожній варіант, то тут все просто, це буде модель з ручкою, яка складається, не великий за розміром і з потужністю 1000-1400 Вт. Ціна такого типу фенів доступна, функціонал мінімальний.

Якщо ж обираєте пристрій для щоденного або майже щоденного використання, ось тут треба врахувати декілька пунктів.


Потужність! Тут варто знати, що потужність фена впливає НЕ на температуру повітря, яке видувається, а його швидкість. Чим більша потужність, тим інтенсивніше обдув, відповідно швидше висихає. Для короткого, рідкого волосся краще обирати фен з меншою потужністю, для довгого та густого - більшою.

Гаджет у 1200-1400 Вт ідеально підійде для власниць короткого, рідкого, або можливо, пошкодженого волосся. Так Ви з легкістю зможете сушити й укладати, без шкоди. Для довгої і густої шевелюри краще обрати фен потужністю 1600 -2000 Вт. Тут важливо взяти більш потужний, ніж для попереднього, але не найпотужніший. А все тому, що останні призначенні скоріше для професійних цілей і ним потрібно вміти користуватись, так щоб не нашкодити власному волоссю.

Режими! Простіші та бюджетні моделі мають один-два режими, на цьому їхній функціонал закінчується, тому зрозуміло, щоб зберегти здоров'я та красу кучерів, треба обирати фени з більш гнучкими налаштуваннями. Оптимально, коли у гаджета 3 швидкісні та 3 і більше температурні режими. Окремо варто виділити функцію холодного повітря, адже вона потрібна, не для галочки. Коли Ви робите укладку волосся гарячим потоком повітря, воно легко піддається маніпуляціям, по закінченню цього процесу важливо зафіксувати укладку холодним повітрям (остудити волосся). Якщо цього не зробити після укладання, пасма волосся "вкладатимуться" самі й далі, поки не охолонуть, що точно зіпсує зачіску.

Іонізація! Працює так: іонізатор виробляє негативно зарядженні частинки, які нейтралізують позитивний заряд волосся, відповідно воно стає більш слухняним, шовковистим та менше електризується. Тому, якщо Вам відома така проблема як електризація, то ця функцію без сумніву допоможе.

Комплектація! Не секрет, що для гарної зачіски без додаткових насадок ніяк. Найчастіше зустрічаються концентратор та дифузор. Концентратор - саме та насадка, з якою можна зробити укладку, не пересушивши волосся. Дифузор - насадка з "пальчиками", призначена для створення об'єму та укладки локонами. Використання нею передбачає мати волосся довше середнього та хоча б мінімальні уміння користування. 

Окремо хочемо виділити фен-щітку. Цей пристрій поєднує у собі фен і щітку. Працювати з волоссям легко, тому що все робиться однією рукою, а результат як після досвідченого спеціаліста.

Мотор - серце будь-якого пристрою. Якщо обирати фени середньої та вищої цінової категорії, то обирайте моделі, які обладнанні професійним мотором.
Лише обрати правильно фен мало для того, щоб волосся було здоровим, блискучим та доглянутим. Потрібно використовувати додаткові засоби для живлення та термо захисту. 

Тепер Ви знаєте на що потрібно звернути увагу, щоб придбати пристрій саме для Вашого волосся. Тому, користуйтеся порадами, вдалих покупок на www.lazeika.ua та гарних зачісок.

https://lazeika.ua/melkaya-bytovaya-tehnika/krasota-i-zdorove/feny/

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Що таке конвекція духовки та як вона працює
Багато господинь знають, який розлад приносить нерівномірно випечений пиріг або пригоріла з одного боку піца. Так відбувається, якщо в духовці не працює режим конвекції. Що ж таке ця конвекція, і для чого вона потрібна?Конвекція - спосіб нагрівання невеликого простору♨️, за допомогою вентилятора, яким оснащена духова шафа. Саме завдяки йому, відбувається прискорене з’єднання гарячого повітря з холодним, після чого рівномірно заповнюється простір духової шафи.Пам'ятаєте, як у старих духовках треба було спочатку ставити на нижній рівень, а потім піднімати вище, щоб знизу їжа не пригоріла? Так ось, з режимом конвекції цього робити не потрібно! Тепло рівномірно розподілиться відразу ж після нагрівання, і дуже смачні пиріжки не пригорять. Вони пропечуться всередині і підрум'яняться зверху, не будуть мокрими або пересмаженими. Мало того, в одну духовку можна ставити два деко і готувати декілька страв одночасно, що економить електроенергію та час.ПЕРЕВАГИ роботи:- блюдо рівномірно п..
39549
Історія появи праски!
Є техніка, якою ми користуємось кожного дня і навіть не здогадуємось про шлях її появи. Люди зажди хочуть виглядати охайно та красиво. Що тільки не застосовували, щоб одяг випрасувати, починаючи від каменів і закінчуючи використання розпеченого вугілля. Стародавні греки використовували підігрітий металевий стрижень, що чимось нагадував качалку. А от римляни, буквально, вибивали усі складки розігрітим молотком. Були й інші відомі способи прасування, вологий одяг клали на розігрітий сонцем камінь і придавлювали іншим каменем та чекали до повного висихання. В Україні прасування здійснювалось досить оригінальним способом. Тканина намотувалась на так звану качалку, після чого декілька раз прокочували "рублем" (дерев'яній дошці з ручкою і поперечними ребрами).Найвідоміший предок сучасної праски - сковорідка з вугіллям, а на заміну їй прийшла праска, в середину якої поміщалось вугілля. Для того, щоб вугілля краще горіло, по боках робили отвори, іноді через них воно випадало та ..
34749
Пральні машини з функцією пари! Навіщо вона потрібна?
Пам'ятаєте як колись наші бабусі кип'ятили білизну перед тим, як випрати її? Не так давно з'явились пральні машини з функцією пари, яка повністю спрощує життя та робить процес прання комфортним. Суть функції прання з парою полягає в тому, що під час прання речі обробляються парою, а точніше при взаємодії води, пари та прального засобу, завдяки чому забруднення розм’якшуються і видаляються істотно простіше, знищуються будь-які типи мікробів та неприємні запахи. По-перше, пара здатна вбивати грибки та бактерії, через які ми можемо хворіти. Дуже важливо, адже, наше тіло і шкіра безпосередньо контактує з одягом, тому вкрай необхідно, щоб він був безпечним. По-друге, ми позбавляємося від небажаних запахів. По-третє, обробка речей дозволяє нейтралізувати алергени. Це найкорисніша властивість, яка робить пральну машину з парою просто незамінним пристроєм для тих людей, які страждають від алергії різних форм. Ну і звичайно, не забуваємо проте, що речі не втрачають колір, а складки розгладжують..
14276
Поради! Прості способи очищення електрочайника!
Всі ми хочемо, щоб техніка послужила довго, незалежно чи це холодильник чи праска. Чайник, а точніше електрочайник, прилад, який потрібно мити чи не найчастіше, через утворення накипу. По-перше, коли вапняний наліт відкладається шаром на дні і стінках, вода стає каламутною, що псує смак напою і навряд чи позитивно відзначається на Вашому здоров'ї. По-друге, він може вимкнутися до того, як закипить, ну і звичайно, неминуче, виходить з ладу.Видалити наліт можна механічними чи хімічним способом. Перший, може пошкодити внутрішнє покриття, займе більше зусиль і часу. Другий (не варто боятися цього слова), однозначно ефективний і швидкий.Є кілька порад з очищення електрочайника, засобами, які точно знайдуться в кожному будинку.Столова сода! Цим засобом користується чи не кожна господиня. Щоб почистити електрочайник, Вам знадобиться півлітра води і столова ложка соди.Що робити: - розчинити соду у воді;- прокип'ятити;- видалити залишки губкою;- залити чисту воду і прокип'ятити ще раз.9% оцтова..
7590