Відразу розпочнемо з розкриття дівочих таємниць. Фен - пристрій, котрим представниці прекрасної статі користуються чи не щодня, але насправді, мало хто знає як саме його обирати. А все тому, що дуже часто ця техніка приходить до нас як подарунок (підказка для чоловіків, якщо думаєте над таким питанням). Отож, процес вибору буде не такий вже легкий, не дарма ж існує таке розмаїття моделей, різних за ціною, функціоналу та комплектації.
Розберімося де саме і як часто будете ним користуватися. Якщо це дорожній варіант, то тут все просто, це буде модель з ручкою, яка складається, не великий за розміром і з потужністю 1000-1400 Вт. Ціна такого типу фенів доступна, функціонал мінімальний.
Якщо ж обираєте пристрій для щоденного або майже щоденного використання, ось тут треба врахувати декілька пунктів.
Потужність! Тут варто знати, що потужність фена впливає НЕ на температуру повітря, яке видувається, а його швидкість. Чим більша потужність, тим інтенсивніше обдув, відповідно швидше висихає. Для короткого, рідкого волосся краще обирати фен з меншою потужністю, для довгого та густого - більшою.
Гаджет у 1200-1400 Вт ідеально підійде для власниць короткого, рідкого, або можливо, пошкодженого волосся. Так Ви з легкістю зможете сушити й укладати, без шкоди. Для довгої і густої шевелюри краще обрати
фен потужністю 1600 -2000 Вт. Тут важливо взяти більш потужний, ніж для попереднього, але не найпотужніший. А все тому, що останні призначенні скоріше для професійних цілей і ним потрібно вміти користуватись, так щоб не нашкодити власному волоссю.
Режими! Простіші та бюджетні моделі мають один-два режими, на цьому їхній функціонал закінчується, тому зрозуміло, щоб зберегти здоров'я та красу кучерів, треба обирати
фени з більш гнучкими налаштуваннями. Оптимально, коли у
гаджета 3 швидкісні та 3 і більше температурні режими. Окремо варто виділити функцію холодного повітря, адже вона потрібна, не для галочки. Коли Ви робите укладку волосся гарячим потоком повітря, воно легко піддається маніпуляціям, по закінченню цього процесу важливо зафіксувати укладку холодним повітрям (остудити волосся). Якщо цього не зробити після укладання, пасма волосся "вкладатимуться" самі й далі, поки не охолонуть, що точно зіпсує зачіску.
Іонізація! Працює так: іонізатор виробляє негативно зарядженні частинки, які нейтралізують позитивний заряд волосся, відповідно воно стає більш слухняним, шовковистим та менше електризується. Тому, якщо Вам відома така проблема як електризація, то ця функцію без сумніву допоможе.
Комплектація! Не секрет, що для гарної зачіски без додаткових насадок ніяк. Найчастіше зустрічаються концентратор та дифузор. Концентратор - саме та насадка, з якою можна зробити укладку, не пересушивши волосся. Дифузор - насадка з "пальчиками", призначена для створення об'єму та укладки локонами. Використання нею передбачає мати волосся довше середнього та хоча б мінімальні уміння користування.
Окремо хочемо виділити
фен-щітку. Цей пристрій поєднує у собі фен і щітку. Працювати з волоссям легко, тому що все робиться однією рукою, а результат як після досвідченого спеціаліста.
Мотор - серце будь-якого пристрою. Якщо обирати
фени середньої та вищої цінової категорії, то обирайте моделі, які обладнанні професійним мотором.
Лише обрати правильно
фен мало для того, щоб волосся було здоровим, блискучим та доглянутим. Потрібно використовувати додаткові засоби для живлення та термо захисту.
Тепер Ви знаєте на що потрібно звернути увагу, щоб придбати
пристрій саме для Вашого волосся. Тому, користуйтеся порадами, вдалих покупок на
www.lazeika.ua та гарних зачісок.
https://lazeika.ua/melkaya-bytovaya-tehnika/krasota-i-zdorove/feny/