Прості способи очищення електрочайника!

Всі ми хочемо, щоб техніка послужила довго, незалежно чи це холодильник чи праска. Чайник, а точніше електрочайник, прилад, який потрібно мити чи не найчастіше, через утворення накипу. По-перше, коли вапняний наліт відкладається шаром на дні і стінках, вода стає каламутною, що псує смак напою і навряд чи позитивно відзначається на Вашому здоров'ї. По-друге, він може вимкнутися до того, як закипить, ну і звичайно, неминуче, виходить з ладу.

Видалити наліт можна механічними чи хімічним способом. Перший, може пошкодити внутрішнє покриття, займе більше зусиль і часу. Другий (не варто боятися цього слова), однозначно ефективний і швидкий.

Є кілька порад з очищення електрочайника, засобами, які точно знайдуться в кожному будинку.

Столова сода! Цим засобом користується чи не кожна господиня. Щоб почистити електрочайник, Вам знадобиться півлітра води і столова ложка соди.

Що робити: - розчинити соду у воді;

- прокип'ятити;

- видалити залишки губкою;

- залити чисту воду і прокип'ятити ще раз.

9% оцтова кислота! Що робити: - змішати півсклянки оцтової кислоти з півлітра води;

- закип'ятити отриману суміш;

- знову залити чисту воду і прокип'ятити.

Важливо! Обережно заливайте і остерігайтеся попадання в очі. Краще відкрити вікно.

Лимонна кислота! Це засіб підходить для будь-яких поверхонь, щадно і швидко прибере нашарування і запах.

Що робити: - налити півлітра води і висипати пакетик кислоти;

- закип'ятити суміш;

- вимити губкою і прополоскати.

Якщо не вдається вичистити натуральними компонентами, чи ж просто не довіряєте їм, то скористайтеся професійними засобами - антинакип. Перед використанням обов'язково прочитайте інструкцію і використовуйте рукавички.

Користуйтеся фільтрованою водою це і для здоров'я корисніше, регулярно чистити чайник легше, ніж потім боротися з нашаруванням накипу, не залишайте воду надовго і обполіскуйте його кожен день.

Дотримання цих простих порад, продовжить термін служби електрочайника, збереже здоров'я і допоможе запобігти появі нальоту.

Купуйте чайник на сайті https://lazeika.ua/melkaya-bytovaya-tehnika/kulinariya/elektrochajniki/. Відправка товару в день замовлення.



Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Що таке конвекція духовки та як вона працює
Багато господинь знають, який розлад приносить нерівномірно випечений пиріг або пригоріла з одного боку піца. Так відбувається, якщо в духовці не працює режим конвекції. Що ж таке ця конвекція, і для чого вона потрібна?Конвекція - спосіб нагрівання невеликого простору♨️, за допомогою вентилятора, яким оснащена духова шафа. Саме завдяки йому, відбувається прискорене з’єднання гарячого повітря з холодним, після чого рівномірно заповнюється простір духової шафи.Пам'ятаєте, як у старих духовках треба було спочатку ставити на нижній рівень, а потім піднімати вище, щоб знизу їжа не пригоріла? Так ось, з режимом конвекції цього робити не потрібно! Тепло рівномірно розподілиться відразу ж після нагрівання, і дуже смачні пиріжки не пригорять. Вони пропечуться всередині і підрум'яняться зверху, не будуть мокрими або пересмаженими. Мало того, в одну духовку можна ставити два деко і готувати декілька страв одночасно, що економить електроенергію та час.ПЕРЕВАГИ роботи:- блюдо рівномірно п..
36122
Історія появи праски!
Є техніка, якою ми користуємось кожного дня і навіть не здогадуємось про шлях її появи. Люди зажди хочуть виглядати охайно та красиво. Що тільки не застосовували, щоб одяг випрасувати, починаючи від каменів і закінчуючи використання розпеченого вугілля. Стародавні греки використовували підігрітий металевий стрижень, що чимось нагадував качалку. А от римляни, буквально, вибивали усі складки розігрітим молотком. Були й інші відомі способи прасування, вологий одяг клали на розігрітий сонцем камінь і придавлювали іншим каменем та чекали до повного висихання. В Україні прасування здійснювалось досить оригінальним способом. Тканина намотувалась на так звану качалку, після чого декілька раз прокочували "рублем" (дерев'яній дошці з ручкою і поперечними ребрами).Найвідоміший предок сучасної праски - сковорідка з вугіллям, а на заміну їй прийшла праска, в середину якої поміщалось вугілля. Для того, щоб вугілля краще горіло, по боках робили отвори, іноді через них воно випадало та ..
34147
Пральні машини з функцією пари! Навіщо вона потрібна?
Пам'ятаєте як колись наші бабусі кип'ятили білизну перед тим, як випрати її? Не так давно з'явились пральні машини з функцією пари, яка повністю спрощує життя та робить процес прання комфортним. Суть функції прання з парою полягає в тому, що під час прання речі обробляються парою, а точніше при взаємодії води, пари та прального засобу, завдяки чому забруднення розм’якшуються і видаляються істотно простіше, знищуються будь-які типи мікробів та неприємні запахи. По-перше, пара здатна вбивати грибки та бактерії, через які ми можемо хворіти. Дуже важливо, адже, наше тіло і шкіра безпосередньо контактує з одягом, тому вкрай необхідно, щоб він був безпечним. По-друге, ми позбавляємося від небажаних запахів. По-третє, обробка речей дозволяє нейтралізувати алергени. Це найкорисніша властивість, яка робить пральну машину з парою просто незамінним пристроєм для тих людей, які страждають від алергії різних форм. Ну і звичайно, не забуваємо проте, що речі не втрачають колір, а складки розгладжують..
13651
Поради! Прості способи очищення електрочайника!
Всі ми хочемо, щоб техніка послужила довго, незалежно чи це холодильник чи праска. Чайник, а точніше електрочайник, прилад, який потрібно мити чи не найчастіше, через утворення накипу. По-перше, коли вапняний наліт відкладається шаром на дні і стінках, вода стає каламутною, що псує смак напою і навряд чи позитивно відзначається на Вашому здоров'ї. По-друге, він може вимкнутися до того, як закипить, ну і звичайно, неминуче, виходить з ладу.Видалити наліт можна механічними чи хімічним способом. Перший, може пошкодити внутрішнє покриття, займе більше зусиль і часу. Другий (не варто боятися цього слова), однозначно ефективний і швидкий.Є кілька порад з очищення електрочайника, засобами, які точно знайдуться в кожному будинку.Столова сода! Цим засобом користується чи не кожна господиня. Щоб почистити електрочайник, Вам знадобиться півлітра води і столова ложка соди.Що робити: - розчинити соду у воді;- прокип'ятити;- видалити залишки губкою;- залити чисту воду і прокип'ятити ще раз.9% оцтова..
7306