Догляд за праскою.

Щоб техніка Вас не підвела у найбільш відповідальний момент, важливо правильно за нею доглядати!

Догляд за праскою, що варто знати! 

Звичайно, після покупки праски, перше, що потрібно зробити - ознайомитись з інструкцією та рекомендаціями виробника, адже, проблему легше попередити, ніж потім її вирішувати! 

А от після певного періоду користування Вашим помічником, можуть виникнути певні проблеми: забруднення підошви, утворення іржі на ній та накипу всередині праски, закупорка отворів.

Давайте по порядку розберемося з ними!

Видалити забруднення та іржу на підошві допоможе Вам спеціальний олівець, просто натерши ним гарячий прилад, через декілька секунд Ви побачите, як бруд почне плавитись та стікати. Для повної очистки, протріть підошву вологою ганчіркою без ворсинок. Якщо ж, олівця під рукою немає, то Вам допоможе оцет або розчин лимонної кислоти, також нанесіть одну з речовин, тільки уже на холодну підошву, залиште на деякий час, нагрійте та протріть забруднену ділянку. Ці ж речовини допоможуть позбутись накипу, добавивши, наприклад, 30 г лимонної кислоти до залитої води усередину, нагріти випускаючи пару, злити цю воду та зробити таку ж маніпуляцію зі звичайною водичкою. Якщо отвори для випуску пари сильно забилися, то потрібно зробити вприскування шприцом оцтового розчину прямо в отвори, за допомогою кнопки регулятор пари випустіть розчин. При необхідності зробіть це кілька разів.

Якщо у Вашої праски є функція самоочистки, це значно спрощує задачу. Наповніть резервуар чистою водою, виставте максимальний температурний режим. Після другого автоматичного відключення прилад потрібно вимкнути з розетки. Помістіть його, наприклад, над раковиною і натисніть кнопку самоочищення. Утримуйте її до тих пір, поки не вийде весь пар і вода з частинками накипу. Щоб повністю очистити прилад від вапняного нальоту, повторіть цю операцію ще раз. Робіть таку процедуру 1-2 рази на місяць.


Ставтеся до техніки дбайливо, дотримуйтесь температурних режимів та здійснюйте профілактичну чистку і тоді праска Вас не підведе!

Якщо у Вас є власні лайфхаки, по догляду за прасками, поділіться і з нами.


Схожі статті

Історія появи праски!
Є техніка, якою ми користуємось кожного дня і навіть не здогадуємось про шлях її появи. Люди зажди хочуть виглядати охайно та красиво. Що тільки не застосовували, щоб одяг випрасувати, починаючи від каменів і закінчуючи використання розпеченого вугілля. Стародавні греки використовували підігрітий металевий стрижень, що чимось нагадував качалку. А от римляни, буквально, вибивали усі складки розігрітим молотком. Були й інші відомі способи прасування, вологий одяг клали на розігрітий сонцем камінь і придавлювали іншим каменем та чекали до повного висихання. В Україні прасування здійснювалось досить оригінальним способом. Тканина намотувалась на так звану качалку, після чого декілька раз прокочували "рублем" (дерев'яній дошці з ручкою і поперечними ребрами).Найвідоміший предок сучасної праски - сковорідка з вугіллям, а на заміну їй прийшла праска, в середину якої поміщалось вугілля. Для того, щоб вугілля краще горіло, по боках робили отвори, іноді через них воно випадало та ..
31286

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре