Техніка, якою користуємося щодня! Історія появи праски!

Є техніка, якою ми користуємось кожного дня і навіть не здогадуємось про шлях її появи. 

Люди зажди хочуть виглядати охайно та красиво. Що тільки не застосовували, щоб одяг випрасувати, починаючи від каменів і закінчуючи використання розпеченого вугілля. Стародавні греки використовували підігрітий металевий стрижень, що чимось нагадував качалку. А от римляни, буквально, вибивали усі складки розігрітим молотком. Були й інші відомі способи прасування, вологий одяг клали на розігрітий сонцем камінь і придавлювали іншим каменем та чекали до повного висихання. 

В Україні прасування здійснювалось досить оригінальним способом. Тканина намотувалась на так звану качалку, після чого декілька раз прокочували "рублем" (дерев'яній дошці з ручкою і поперечними ребрами).

Найвідоміший предок сучасної праски - сковорідка з вугіллям, а на заміну їй прийшла праска, в середину якої поміщалось вугілля. Для того, щоб вугілля краще горіло, по боках робили отвори, іноді через них воно випадало та псувало одяг. А от такі чавунні пристрої з'явились тільки у XVIII столітті. Щоб попрасувати одяг таким приладом, доводилось довго його тримати в печі, або на відкритому вогні. Як можете здогадатись, безпечним це не було.

З появою електрики, з'явились і перші електричні праски, було це в 1903 році. Це, звичайно, був найпростіший прототип сучасного помічника, але з того часу вони стрімко почали змінюватись та удосконалюватись, починаючи від потужності та підошви, закінчуючи додатковими функціями. А от як саме обрати праску і на що звернути увагу при купівлі читайте у наступних випусках блогу.

Купити праску прямо зараз можете на нашому сайті https://goo.gl/7uuxav на будь-який смак та гаманець.

https://goo.gl/7uuxav



Схожі статті

Догляд за праскою, що варто знати
Щоб техніка Вас не підвела у найбільш відповідальний момент, важливо правильно за нею доглядати!Догляд за праскою, що варто знати! Звичайно, після покупки праски, перше, що потрібно зробити - ознайомитись з інструкцією та рекомендаціями виробника, адже, проблему легше попередити, ніж потім її вирішувати! А от після певного періоду користування Вашим помічником, можуть виникнути певні проблеми: забруднення підошви, утворення іржі на ній та накипу всередині праски, закупорка отворів.Давайте по порядку розберемося з ними!Видалити забруднення та іржу на підошві допоможе Вам спеціальний олівець, просто натерши ним гарячий прилад, через декілька секунд Ви побачите, як бруд почне плавитись та стікати. Для повної очистки, протріть підошву вологою ганчіркою без ворсинок. Якщо ж, олівця під рукою немає, то Вам допоможе оцет або розчин лимонної кислоти, також нанесіть одну з речовин, тільки уже на холодну підошву, залиште на деякий час, нагрійте та протріть забруднену ділянку. Ці ж..
2581

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Що таке конвекція духовки та як вона працює
Багато господинь знають, який розлад приносить нерівномірно випечений пиріг або пригоріла з одного боку піца. Так відбувається, якщо в духовці не працює режим конвекції. Що ж таке ця конвекція, і для чого вона потрібна?Конвекція - спосіб нагрівання невеликого простору♨️, за допомогою вентилятора, яким оснащена духова шафа. Саме завдяки йому, відбувається прискорене з’єднання гарячого повітря з холодним, після чого рівномірно заповнюється простір духової шафи.Пам'ятаєте, як у старих духовках треба було спочатку ставити на нижній рівень, а потім піднімати вище, щоб знизу їжа не пригоріла? Так ось, з режимом конвекції цього робити не потрібно! Тепло рівномірно розподілиться відразу ж після нагрівання, і дуже смачні пиріжки не пригорять. Вони пропечуться всередині і підрум'яняться зверху, не будуть мокрими або пересмаженими. Мало того, в одну духовку можна ставити два деко і готувати декілька страв одночасно, що економить електроенергію та час.ПЕРЕВАГИ роботи:- блюдо рівномірно п..
38658
Історія появи праски!
Є техніка, якою ми користуємось кожного дня і навіть не здогадуємось про шлях її появи. Люди зажди хочуть виглядати охайно та красиво. Що тільки не застосовували, щоб одяг випрасувати, починаючи від каменів і закінчуючи використання розпеченого вугілля. Стародавні греки використовували підігрітий металевий стрижень, що чимось нагадував качалку. А от римляни, буквально, вибивали усі складки розігрітим молотком. Були й інші відомі способи прасування, вологий одяг клали на розігрітий сонцем камінь і придавлювали іншим каменем та чекали до повного висихання. В Україні прасування здійснювалось досить оригінальним способом. Тканина намотувалась на так звану качалку, після чого декілька раз прокочували "рублем" (дерев'яній дошці з ручкою і поперечними ребрами).Найвідоміший предок сучасної праски - сковорідка з вугіллям, а на заміну їй прийшла праска, в середину якої поміщалось вугілля. Для того, щоб вугілля краще горіло, по боках робили отвори, іноді через них воно випадало та ..
34645
Пральні машини з функцією пари! Навіщо вона потрібна?
Пам'ятаєте як колись наші бабусі кип'ятили білизну перед тим, як випрати її? Не так давно з'явились пральні машини з функцією пари, яка повністю спрощує життя та робить процес прання комфортним. Суть функції прання з парою полягає в тому, що під час прання речі обробляються парою, а точніше при взаємодії води, пари та прального засобу, завдяки чому забруднення розм’якшуються і видаляються істотно простіше, знищуються будь-які типи мікробів та неприємні запахи. По-перше, пара здатна вбивати грибки та бактерії, через які ми можемо хворіти. Дуже важливо, адже, наше тіло і шкіра безпосередньо контактує з одягом, тому вкрай необхідно, щоб він був безпечним. По-друге, ми позбавляємося від небажаних запахів. По-третє, обробка речей дозволяє нейтралізувати алергени. Це найкорисніша властивість, яка робить пральну машину з парою просто незамінним пристроєм для тих людей, які страждають від алергії різних форм. Ну і звичайно, не забуваємо проте, що речі не втрачають колір, а складки розгладжують..
14134
Поради! Прості способи очищення електрочайника!
Всі ми хочемо, щоб техніка послужила довго, незалежно чи це холодильник чи праска. Чайник, а точніше електрочайник, прилад, який потрібно мити чи не найчастіше, через утворення накипу. По-перше, коли вапняний наліт відкладається шаром на дні і стінках, вода стає каламутною, що псує смак напою і навряд чи позитивно відзначається на Вашому здоров'ї. По-друге, він може вимкнутися до того, як закипить, ну і звичайно, неминуче, виходить з ладу.Видалити наліт можна механічними чи хімічним способом. Перший, може пошкодити внутрішнє покриття, займе більше зусиль і часу. Другий (не варто боятися цього слова), однозначно ефективний і швидкий.Є кілька порад з очищення електрочайника, засобами, які точно знайдуться в кожному будинку.Столова сода! Цим засобом користується чи не кожна господиня. Щоб почистити електрочайник, Вам знадобиться півлітра води і столова ложка соди.Що робити: - розчинити соду у воді;- прокип'ятити;- видалити залишки губкою;- залити чисту воду і прокип'ятити ще раз.9% оцтова..
7522